Novinky

Levné letenky do Asie – novinky

Amerika na dosah
20.11.2008S leteckými společnostmi Air France a KLM je nyní Amerika na dosah. Ceny letenek klesají stejně rychle jako cena ropy. Pořiďte si letenky ještě dnes a cestujte s nimi až do června příštího roku. Pod stromečkem můžete někoho mile překvapit. A nezapomeňte, že Letuska.cz vám pomůže s vyplněním formuláře ESTA.

Z Vídně do celého světa na křídlech British Airways
16.11.2008Ti z vás, kteří si mysleli, že letecká společnost British Airways nabídne speciální ceny letenek jen s odletem z Prahy, se mýlili. Na portálu Letuska.cz nyní najdete letenky s odletem z Vídně do mnoha destinací opět za extra výhodné ceny. Posuďte sami, New York za 10300,- Kč a další. USA na vás již čeká a navíc, k letence od Letusky za Vás zajistíme vyplnění formuláře ESTA zdarma.

Cestujte do USA – klidně celá rodina.
23.10.2008Jen za několik dnů přestane platit pro občany České a Slovenské republiky vízová povinnost s USA. Již nyní můžete s předstihem zajistit pro sebe a pro své blízké letenky do Ameriky. Díky letecké společnosti British Airways si nyní na portálu Letuska.cz můžete vybrat z nejoblíbenějších destinací. Letenky jsou nyní za extra výhodné ceny. A navíc, s každou zakoupenou letenkou máte šanci vyhrát EuroVíkend pro 2 v některé z evropských metropolí.